Abart - Domki Holenderskie Poznań

Domki Holenderskie Kraków

Jesteś z Krakowa i myślisz o domku holenderskim, ale nie wiesz którą ofertę wybrać? Interesuje Cię połączenie pełnej wygody, dużego komfortu a także ogromne możliwości?

Oferta firmy Abart to nie tylko sprzedaż domków holenderskich ale także kompleksowa obsługa techniczna i transport. Nasze domki dostarczane są w całości, lokum gotowe jest do zamieszkania zaledwie w kilka godzin (nasze domki holenderskie nie wymagają żadnych pozwoleń, domek może być postawiony na każdej działce i jest traktowana jako obiekt tymczasowy).
Realizujemy zamówienia w ramach naszej oferty z uwzględnieniem potrzeb Klientów.

Transport do Krakowa za 500PLN i to 2 razy w miesiącu!
Dla naszych Klientów z Krakowa którzy zakupili domek oferujemy transport w kwocie 500zł! Wszelkie zapytania dotyczące oferty prosimy kierować na adres mailowy biuro@domki-abart.pl a także pod numerem tel. 502 847 007.

 

Domek holenderski to mobilne lokum zmontowane na kółkach. Każdy z domków można ustawić w dogodnym miejscu bez konieczności posiadania stosownych pozwoleń. Domki holenderskie składają się z salonu, 2/3 sypialni a także kuchni i łazienki. Nasze domki są odpowiednio wyposażone i estetycznie wykończone. Do każdego z domków w naszej ofercie można podłączyć prąd, wodę, kanalizację. Każdy z domków można również modyfikować według własnego uznania. Serdecznie zapraszamy!

 

Formularz kontaktowy

[contact-form-7 id=”74″ title=”Contact form 1″]
Domki Holenderskie - Strona Główna